رستوران نمونه قزوین


رستوران نمونه قزوین

رستوران نمونه قزوین شعبه نارون یکی از قدیمی ترین رستوران ها در استان قزوین است. این مجموعه بیش از نیم قرن سابقه دارد. و یکی از برند های معتبر غذایی این استان به حساب می آید. در ادامه با اطلاعات و برخی از ویژگی های این رستوران آشنا خواهیم شد.

پیشینه رستوران نمونه قزوین

شروع فعالیت رستوران نمونه قزوین به بیش از نیم قرن پیش برمیگردد. این رستوران در طی این سالها با ارائه خدمات با کیفیت، و سرو بهترین و سالم ترین غذاها طرفداران زیادی در سطح استان به خود اختصاص داده است. این مجموعه لقب بهترین رستوران قزوین را یدک میکشد. در استان قزوین این رستوران را با ویژگی مهمان نوازی می شناسند.

فضا و دکوراسیون داخلی

قطعا همه ما رستورانی را انتخاب میکنیم که علاوه بر غذای با کیفیت و خوشمزه فضایی زیبا و دلنشین نیزداشته باشد. رستوران نمونه قزوین در محیطی اصیل بر پایه معماری و طراحی  مدرن تداعی بخش آرامش برای مشریان است. فضای زیبا و آرامش بخش میتواند خستگی یک روز پر مشغله و کاری را رفع وکند. اگر علاقه مند به آشنایی بیشتر با طراحی و دکوراسیون این مجموعه هستید اینجا کلیک کنید.

سرو غذای متنوع

 بهترین شیشلیک

قطعا رستورانی برای مردم جذاب تر است که فراتر از غذای سالم و با کیفیت منوی غذایی کامل، متنوع ومتناسب با هر نوع سلیقه وذائقه ای داشته باشد.

رستوران نمونه قزوین شعبه 2 با سروغذاهای متنوع یکی از کامل ترین منوهای غذایی را برای مشتریان خود ارائه داده است. سرو غذاهای اصیل و سنتی در کنار فست فودها و پیش غذاهای متنوع میتواند منوی جذابی برای مشتریان باشد.

در رستوران نمونه قزوین تمام غذاها از مواد اولیه درجه یک و ارگانیک تهیه و طبخ میشود. سلامت، کیفیت و طعم از مهم ترین ویژگی های این مجموعه به حساب می آید. اگر میخواهید با غذاهای این مجموعه آشنا شوید کلیک کنید.

بهترین قیمه نثار قزوین را کجا بخوریم؟

بهترین نثار پلو

قطعا اگراسم رستوران نمونه قزوین را شنیده باشید. اسم قیمه نثار هم به گوشتان خورده است. قیمه نثار یکی از غذاهای سنتی و اصیل استان قزوین به حساب می آید. این غذا با تکه های گوشت گوسفندی یا گاوی، پیاز داغ، خلال بادام، خلال پسته، خلال پوست پرتغال، زرشک، هل، زعفران دم کرده و یک ادویه مخصوص که نوع مرغوب آن را میتوان در استان قزوین تهیه کرد. درست میشود. این غذا یکی از بهترین و پرطرفدار ترین غذاهای محلی به حساب می آید. رستوران نمونه قزوین شعبه نارون تخصص خاصی در تهیه و طبخ این غذای اصیل دارد. و بهترین قیمه نثار قزوین را میتوانید در این مجموعه تهیه کنید. اگر علاقه به آموزش طرز تهیه این غذای بی نظیر دارید کلیک کنید.

ویژگی های رستوران نمونه قزوین

خصوصیات و ویژگی های مختلفی در کنارهم قرارمیگیرند تا یک رستوران را به بالاترین سطح خود برسانند. رستوران نمونه قزوین با سرو با کیفیت ترین غذاها و بهترین خدمات و سرویس دهی در کنار مهمان نوازی گرم در محیطی اصیل و مدرن یکی از بهترین و کامل ترین رستوران های استان به حساب می آید. از ویژگی های این رستوران میتوان به رزرو آنلاین میز در رستوران به دو روش رزرو در سایت رستوران در بخش ارتباط با ما و تماس با شماره تلفن 02833368989 اشاره کرد. و با فعالیت این مجموعه در پلتفرم اسنپ فود شما میتوانید.از غذاهای این مجموعه درخانه، محل کار و یا هر مکانی که خواستید. سفارش دهید و لذت ببرید.

سخن پایانی

رستوران نمونه قزوین شعبه نارون یکی از بهترین میزبانان در استان قزوین به حساب می آید. مهمان نوازی یکی از مشخصه های این رستوران است. همواره تلاش این مجموعه در این سالها ارائه غذای باکیفیت و خدمت گزاری و خدمات دهی در خور شان شما عزیزان و جلب رضایت مشتریان بوده است.

سلیقه شما دغدغه ماست.

رستوران نمونه نارون

 

+ There are no comments

Add yours