رستوران با سرویس عالی


رستوران با سرویس عالی

 

سرویس عالی در رستوران ها امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است. در گذشته به دلیل کم بودن رستوران ها و تنوع پایین، بیشتر رستوران ها یا غذا  خوری ها مانند یکدیگر بودن و شاید تنها تفاوت آنها در کیفیت غذا بود. اما امروزه مشتریان خواسته هایی فراتر از یک غذای با کیفیت و خوش مزه دارند. بهترین رستوران قزوین توجه زیادی به این خواسته ها دارد. که در ادامه  با آن ها آشنا خواهیم شد.

 سرویس دهی رستوران به چه معناست

سرویس دهی رستوران شامل تمام مواردی میشود که شما از هنگام ورود به رستوران تا خروج آن، از میزبان دریافت می کنید. خدمات سرو غذا، نوع چیدمان، برخورد کارکنان، نحوه طبخ غذا، استفاده از ظروفی خاص و … همگی  شامل انواع سرویس رستوران هستند.

 انواع سرویس دهی رستوران

  • سرویس دهی روسی
  • سرویس دهی فرانسوی
  • سرویس دهی انگلیسی
  • سرویس دهی آلمانی
  • سرویس دهی آمریکایی
  • سرویس دهی بوفه

سرویس دهی روسی:

یکی از رایج ترین نوع سرویس دهی در رستوران ها سرویس روسی است. در سرویس روسی غذا از قبل درون ظروف قرار می دهند و سپس برای هر میهمان ظروف مخصوص را سرو میکنند. در این سرویس دهی از ظروف نقره استفاده میکنند.

سرویس فرانسوی:

در سرویس فرانسوی محل قرارگرفتن ظروف و کارد و چنگال بسیار مهم است. هرکدام از بشقابها بر اساس نوع بشقاب در محل خاصی از میز و در مقابل مهمان قرار میگیرند. استفاده از ظرف نقره در سرویس  فرانسوی همانند سرویس روسی بسیار رایج است.

سرویس دهی انگلیسی:

سرویس انگلیسی در رستورانهای لوکس و مجلل بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع سرویس دهی اول بانوان غذا را سرو میکنند. غذا در بشقابها و دیسها بر روی میز قرار داده میشوند. تا میهمانان خود و یا میزبان برایشان غذا را سرو کند. البته نوع سرو توسط میزبان رسمی تر بوده و رایج تر است.

سرویس دهی آلمانی:

در سرویس آلمانی غذاها در ظروف چینی تهیه میشود. در این نوع سرویس دهی غذا ابتدا توسط میزبان در دیس و بشقابهای بزرگ قرار میگیرد و سپس بر روی میز سرو میشود. و میهمان خود غذا را در بشقاب میکشد و میزبان دخالتی ندارد.

سرویس دهی آمریکایی:

در سرویس  آمریکایی غذا در آشپزخانه آماده و بشقاب ها تزئین میشوند. میزبان در یک زمان مشخص غذا را در بشقاب به مهمانها تحویل میدهد. در سرویس های بشقابی، معمولا مهمان از سمت راست و با دست راست میزبان پذیرایی میشود، نه از سمت چپ. جمع آوری میزها با دست راست و از سمت راست مهمانها انجام میشود.

سرویس دهی بوفه:

در سرویس بوفه غذاها در ظرف هایی جداگانه و بر روی یک میز بزرگ قرار داده میشوند و سپس مهمان با بشقابهای درنظر گرفته شده برای سرو غذا باید به این میز مراجعه کنند. در بعضی از موارد در سرویس بوفه، میزبان خود غذا را پس از انتخاب مهمان سرو می کند و در موارد دیگر نیز خود مهمان، غذا را برمی دارد.

سرویس دهی دررستوران نمونه قزوینسرویس دهی

بهترین رستوران قزوین از قوانین یکنواخت یا خاصی که نام برده شد، پیروی نمیکند. امروزه مردم نمي دانند از دست چپ غذا گذاشتن صحیح است یا ازدست راست و توجهي هم نمي کنند. مهم خواست و رضایت مشتري، تزئین غذا، نوع ظروف، رقابت، بهداشت، رفتار کارکنان، کیفیت، کمیت، نوع انتخاب و قیمت غذا است که در هنر سرویس دهي، بهترین رستوران قزوین بکار مي آید.

رضایت مشتری:

مهمان نوازی و رضایت مشتری از اصلی ترین ویژگی های رستوران نمونه است. تلاش همیشگی ما جلب رضایت شما عزیزان است. حضور و رضایت شما ارزشند ترین دارایی ماست.

تزئین غذا:

 تمام غداهای رستوران نمونه 2 با دورچین وتزئین خاص تهیه و سرو میشوند. که حس خوب را به شما عزیزان انتقال میدهد.

نوع ظروف:

رستوران نمونه شعبه نارون از ظروف شکیل وچشم نواز برای سروغذا استفاده میکند. که لذت خوردن غذا را برای شما دو چندان میکند.

بهداشت:

بهداشت و نظافت همیشه حرف اول را در مجموعه نارون میزند. تمیز بودن محیط، میزها، آشپزخانه، رعایت بهداشت فردی کارکنان استفاده از کلاه و روپوش بهداشتی. استفاده از دستکش بهداشتی هنگام سروغذا و… از ویژگی های بهداشتی این مجموعه هستند.

رفتار کارکنان:

مهمان نوازی رستوران نمونه قزوین همیشه مثال زدنی بوده است. کارکنان ما مشتاق  ارائه خدمات عالی و سرویس دهی در شان شما عزیزان هستند .

کیفیت:

مشتریان همیشه بهترین رستوران قزوین را به بهترین و با کیفیت ترین خدمات و سرویس عالی که ارائه می دهد میشناسند. کیفیت، سلامت و طعم از ویژگی های اصلی مجموعه نارون است.

پردازش سریع سفارش:

یکی از مشکلات و دغدغه مردم در رستوران ها دیر پردازش شدن سفارششان میباشد. که باعث کلافگی و خستگی میشود. در مجموعه نارون شما این مشکل ها را ندارید سرعت آماده سازی سفارش، در بهترین رستوران قزوین بسیار سریع و دقیق است.

این ها تنها چند ویژگی از سرویس دهی عالی رستوران نمونه قزوین شعبه (نارون) بود .

سخن پایانی

اگر شماهم در استان قزوین به دنبال رستورانی با سرویس عالی هستید. ما به شما رستوران نمونه 2 شعبه نارون را پیشنهاد میدهیم. این مجموعه لقب بهترین رستوران قزوین را به خود اختصاص داده است. این رستوران با نیم قرن تجربه یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین رستوران ها در استان قزوین است.

اگر به دنبال اطلاعات کامل تر از مجموعه نارون هستید به بخش بلاگ وب سایت مراجعه فرمایید.

راه های ارتباط با ما: بخش ارتباط با ما یا شماره گیری 023833368989 میتوانید با ما در ارتباط باشید.

+ There are no comments

Add yours