رستورانی با طراحی شیک و مدرن


 رستورانی با طراحی شیک و مدرن

طراحی شیک و مدرن : امروزه مهمانان رستوران انتظاراتی فراتر از کیفیت غذا و قیمت دارند. از این رو میتوان به فضای لوکس محیط داخلی و خارجی رستوران، کارکنان و چگونگی برخورد آن ها اشاره کرد. امکانات و خدماتی جانبی که رستوران ارائه می دهند سبب تمایز آن ها از رقبا میشود.

در ادامه با بهترین رستوران قزوین و فضا و دکوراسیون داخلی شیک و مدرن آن آشنا خواهیم شد.

مزه و کیفیت غذا در رستوران نمونه 2

اولین و کمترین انتظار مهمانان از یک رستوران لوکس کیفیت بالای غذای آن است. رستوران مکانی برای صرف غذاست؛ بنابراین بنیادی ‌ترین ویژگی آن باید ارائه یک غذای خوشمزه باشد. فضای زیبای داخلی، کارمندان خوش‌ برخورد، ظروف لوکس برای سرو غذا و غیره هیچ ‌یک نمی‌ توانند نقصان ناشی از کیفیت پایین غذا را در یک رستوران جبران کنند.

مجموعه رستوران نمونه نارون به همه این نکات توجه خاصی دارد. و در کنارهمه این موارد، با کیفیت ترین و بهترین غذاهارا ارائه میدهد. مجموعه نارون به نوع سرو غذا هم توجه خاصی دارد. و روش های منحصر به فرد را در ظروف زیبا و خاص و دورچین های مخصوص غذا ارائه میدهند.

رستوران نمونه و فضای داخلی آن

فضای داخلی

معماری داخلی یک رستوران از اهمیت بالایی برخورداراست. دکوراسیون بهترین رستوران قزوین، از نور ملایم، و تناژ رنگ قهوه ای و خاکستری استفاده شده است. از بقیه ویژگی های آن میتوان به

میز و مبلمان شیک

در رستوران نمونه نارون از میزها و مبلمان زیبا ، شیک و مدرن استفاده شده است. و آنها با فاصله ازهم چیده شده اند. وجود فضا بین میزها به ‌نوعی احترام به حریم مهمانان است. چراکه اولاً رفت آمد بین آن‌ها راحت‌ تر است و ثانیاً افراد هنگام صرف غذا به علت دوربودن از میزهای مجاور در صحبت کردن و غذا خوردن احساس آرامش می‌کنند.

استفاده از گل ها و گلدان های زیبا

استفاده از گیاهان در دکوراسیون داخلی اهمیت بسزایی دارد و باعث فضای آرامش بخش و دلنشین میشود. همچنین سبب شادابی و آرامش بصری محیط میشود.

پخش موزیک

موسیقی عنصری ضروری در رستوران است. پخش موسیقی آرام و دلنشین در کنار محیطی شیک و مدرن  و سرو غذای اصیل و با کیفیت، میتواند تجربه خوشایند و به یادماندنی را برای افراد ایجاد کند. تحقیقات نشان داده‌اند که موسیقی پس ‌زمینه، نه تنها برای افزایش اشتهای مشتری و بهبود تصویر رستوران موثر است؛ بلکه به بهبود روحیه کارکنان نیز کمک می‌کند.

استفاده از کفپوش مناسب

کفپوش نیز مانند سایر قسمت‌ های طراحی دکوراسیون رستوران اهمیت دارد. مجموعه نمونه نیز به این موارد توجه خاصی دارد. استفاده از کفپوش جدید، بی صدا و از همه مهم تر لعزنده نبودن و امنیت بالای آن برای کودکان از ویژگی های کفپوش این مجموعه است.

طراحی دیوار های مجموعه

طراحی دیوار به ویژه در رستوران‌های شیک و مدرن به تکمیل طراحی داخلی رستوران کمک می‌کند. مجموعه نارون از تابلو نقاشی، کاغذ دیواری جذاب، آثار دست‌ ساز و قاب عکس ها برای زیبایی بیشتر فضا استفاده کرده است. سبک و رنگ کاغذ دیواری یا نقاشی استفاده شده با سایر اجزای دکوراسیون رستوران کاملا هماهنگ است.

اهمیت سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی یکی از مهم ‌ترین بخش‌ های کسب ‌و‌کار رستوران ‌داران است. چراکه معمولا مشتریان قبل و بعد از سروغذا از سرویس بهداشتی استفاده می‌کنند. سرویس بهداشتی های مجموعه نارون با اندازه مناسب، نور کافی، بسیار شیک، تمیز و پاکیزه اند. و سیستم تهویه هواهای قوی باعث گردش هوای تازه و رفع بوی نامطبوع این مکان میشود.

ویژگی های آشپزخانه نمونه

آشپزانه قلب رستوران است. بهترین رستوران قزوین توجه خاصی به این مکان دارد. و از ویژگی های آن میتوان به اندازه مناسب نسبت به مجموعه، سیستم تهویه هوای مناسب برای جلوگیری از بو، گرما و دود، پاکیزه بودن محیط آشپزخانه و… اشاره کرد.

شیوه پذیرایی و برخورد پرسنل در بهترین رستوران قزوین

احترام به مهمانان یکی از مهم ترین ویژگی های رستوران نمونه نارون است. رفتاری مانند خوش ‌آمد‌گویی در بدو ورود مهمانان، راهنمایی آنان تا میز مورد نظر و ارائه توضیحات لازم، ارائه منو و منتظر ماندن تا زمان سفارش، سرو غذا و پاسخ به سؤالات مهمانان با شیوه احترام ‌آمیز و در آخر مشایعت آنان تا درب خروج و پرسیدن درباره میزان رضایت آن‌ها ازجمله خدمات بهترین رستوران قزوین است.

نوع غذای ارائه شده در نمونه نارون

اصالت ایرانی

همیشه توجه به کیفیت بالا و سرو غدا یکی از مهم ترین دغدغه های مجموعه نمونه بوده است. رستوران نمونه با بیش از نیم قرن و سابقه و خدمت گزاری در سطح استان قزوین. با ارائه باکیفیت ترین خدمات و رضایت مشتریان لقب بهترین رستوران قزوین را به خود ارائه داده است. این رستوران با سرو منوی متنوع میتواند. میزبان غذایی کامل برای شما میهمانان عزیز باشد. طبخ غذای اصیل، در کنار گریل ها، اسپشیال پلیت ها و انواع پیش غذاها منویی خاص و کامل را تشکیل داده است.

سخن پایانی

اگر در استان قزوین به دنبال رستوران شیک و مدرن و کامل هستید. ما به شما رستوران نمونه نارون را پیشنهاد میدهیم. این رستوران با سرو درجه یک ترین غذاها در سطح استان. و بهترین و کامل ترین خدمات درخورشان مهمانان میتواند انتقال دهنده آرامش و خاطره به یاد ماندنی باشد.

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به بخش ارتباط با ما و یا شماره گیری 02833368989 با ما در ارتباط باشید.

+ There are no comments

Add yours