بهترین شیشلیک قزوین


بهترین شیشلیک قزوین

غذای محبوب در کشور ایران،مغولستان و بخش هایی از اروپای مرکزی است. در ترکی شیش به معنای سیخ و شیشلیک به معنای کباب سیخی است.

شیشلیک یکی از لذیذترین کباب هایی است که طرفداران بسیاری دارد. در اصل شیشلیک از گوشت بره تهیه میگردد، لازم به ذکر است در رستوران نمومه نارون هم از گوشت بره در تهیه این کباب استفاده میشود.

از قطعات گوشت یا از قطعات متناوب (یک در میان) گوشت و سیخهای شیشلیک یا تماماً چربی و سبزیجاتی مانند، فلفل، پیاز و گوجه فرنگی تشکیل میشود.

بهترین شیشلیک قزوین در رستوران نمونه شعبه نارون

شاید تا به حال به این فکر کرده باشید که بهترین شیشلیک قزوین را از کجا تهیه کنید که پس از تجربه آن احساس پشیمانی نداشته باشید. ما به شما مجموعه رستوران نمونه قزوین شعبه نارون را پیشنهاد میدهیم که لقب بهترین رستوران قزوین را به خود اختصاص داده است. رستوران نمونه در تهیه و آماده سازی شیشلیک بسیار دقیق است،
از جمله این مراحل میتوان به تهیه مواد اولیه تازه از جمله گوشت لذیذ بره و با کیفیت، سبزیجات معطر تا طعم دار کردن دنده ها با ترکیب ادویه های خاص و متنوع مانند زعفران، نمک، و فلفل سیاه اشاره کرد. که ترکیب این ها دست به دست هم میدهد تا یک طعم رویایی را پدید آورد .

 

بهترین شیشلیک قزوین
طعم واقعی زندگی با شیشلیک لذیذ در بهترین رستوران قزوین

مواد افزودنی

مجموعه ما از مواد افزودنی متنوع و درجه یکی مانند :

  • کره
  • گوجه فرنگی
  • ماست
  • پیاز
  • آبلیمو
  • لیمو
  • زعفران دم کرده
  • نمک
  • فلفل سیاه

بهره میبرد. این مواد افزودنی به شیشلیک عطر و طعم خاص و منحصر به فرد میدهد. ولی چیزی که غذاهای رستوران نمونه را متمایز می سازد اکسیر عشق سرآشپز در مراحل تهیه و پخت غذا است، که مجموعه مارا خاص و بی رقیب کرده است.

روش پخت مناسب

بهترین شیشلیک قزوین با استفاده از روش پخت سنتی بر روی آتش طبیعی تهیه میشود این روش باعث میشود که کباب در دمای مناسب و به طور یکنواخت پخت شود و طعم و عطر اصلی خود را حفظ کند.

همراهی چاشنی و ترشی های متنوع

برای لذت بردن بیشتر از شیشلیک، میتوانید آن را با چاشنی های مختلف از جمله سماق، لیمو ترش، ماست و خیار، زیتون پرورده، خیار شور و همچنین ترشی های متنوع مثل سیر ترشی. کلم شور و ترشی قیسی همراه کنید. مجوعه نمونه به خوبی این شرایط را برای شما فراهم میسازد.

سخن پایانی

قزوین با تاریخچه طولانی در تهیه کباب های لذیذ و منحصر به فرد شهرت دارد.

کباب شیشلیک یکی از لذیذترین انواع کباب هایی است که هرکس ممکن است در طول شکم گردی های بی پایانش از طعم آن بچشد و آن را دوست بدارد.
اگر به دنبال تجربه خاطره انگیز این کباب هستید، شما را به رستوران نمونه شعبه نارون دعوت میکنیم، تا با خوردن بهترین شیشلیک قزوین در یک فضای شیک و مدرن یک خاطره فراموش نشدی را برای شما بسازیم.
شما عزیزان میتوانید در بخش ارتباط با ما و با شماره گیری 02833368989 با ما در ارتباط باشید

 

مشتاقانه منتظر حضور گرم شما هستیم.

 

+ There are no comments

Add yours